Benefiční akce

Adventní naladění

Projekty - Vidět srdcem

Rok 2020 utekl jako voda a náš příběh pomoci dvěma báječným dětem, Rozárce a Ládíkovi se chýlí ke konci. Je nám ctí, že jsme se mohli opět i díky Vám, opřít do všech připravovaných akcí a pomáhat, jak jen to šlo! Všichni víme, že tento rok nás všechny velice "zkoušel". Přesto se ale povedlo mnoho dobrého a díky příspěvkům jednotlivých dárců i darům firem a organizací se pro obě děti podařilo vybrat celkem půl milionu korun. Výtěžek byl slavnostně předán v neděli 6. prosince na Tržnici Felixe Holzmanna v Litoměřicích. Děkujeme Vám všem za Vaši podporu a dary.


Strollering pomáhá

Projekty - Vidět srdcem

16.9.2020 proběhla benefiční akce nazvaná Strollering pomáhá díky které si šikovní prvňáčci a mladí předškoláci mohli užít zábavné dopoledne plné her a soutěží. O pestrý program se postaraly maminky ze Strolleringu, kterým tímto moc děkujeme. Vaše finanční dary poputují na pomoc Rozárce a Ládíkovi, děkujeme 😊


S kávou a jinak

Projekty - Vidět srdcem

12.9.2020 se uskutečnila v parku Václava Havla v Litoměřicích benefiční akce nazvaná S kávou a jinak. Tento slunný den se nesl ve znamení pohody, humoru a skvělé kávy. Účastníci si mohli potrénovat své smysly při hmatové zkoušce a vyzkoušeli si procházku s vodícím psem nebo třeba cupping. Pro milovníky kávy byla připravena ochutnávka nejrůznějších kávových drinků a čokolády. A na závěr nám zahrál Adam Škarda s jeho kapelou. Děkujeme všem, kdo jste přišli podpořit Rozárku a Ládíka a také všem partnerům, kteří nám pomohli tuto akci uskutečnit. Děkujeme Zoban pražírna Litoměřice, Fér Kafe Litoměřice, ZachyťTo.cz, Čokolab. Tuto akci jsme si s Vámi opravdu užili a těšíme se na další společné momenty! 😊


Americký fotbal

Projekty - Vidět srdcem

6.9.2020 - další pomoc pro Rozárku a Ládíka se nesla v duchu drsných hráčů amerického fotbalu. Blades Ústí nad Labem se postarali o napínavou podívanou a pokořili soupeře Přerov Mammoths. Ládík si vyzkoušel rozehrát zápas a od domácích hráčů získal také památeční míč (šišku) s podpisy hráčů. Dospěláci měli možnost vyzkoušet si hod na trenažeru a byl to pro všechny zcela nový fanouškovský zážitek. Děkujeme Blades Ústí nad Labem za krásné vzpomínky a podporu Nadačního fondu BigMat.


Benefiční házená

Projekty - Vidět srdcem

5.9.2020 Lovosičtí házenkáři podpořili již potřetí v řadě Nadační fond BigMat a na dobrou věc věnovali výtěžek ze vstupného, kterým podpořili Rozárku a Ládíka z projektu Vidět srdcem. Velice si vážíme této podpory a vašeho nasazení! Poděkování patří také všem účastníkům turnaje v plážové házené Bělá Cup, kteří mezi sebou v průběhu léta vybrali krásných 34 500 Kč. Velké díky patří také anonymnímu dárci, který věnoval Rozárce a Ládíkovi sto tisíc korun. S velkou pokorou proto děkujeme všem dárcům za neuvěřitelných 191.598 Kč. Děkujeme!


Benefiční snídaně v Litoměřicích

Projekty - Vidět srdcem

21.8.2020 se uskutečnila benefiční akce nazvaná Snídaně v Litoměřicích. A jak již příznačný název napovídá, díky dobrým lidem z kaváren Fér Kafe, Lorefa Kafe, Kafe Doma a RS Café jste mohli začít svůj den skvělou snídaní, a ještě tím pomoci dobré věci. Mnohokrát děkujeme všem zúčastněným, kteří se zapojili do pátečního brunche 😊. Díky Vám poputuje krásných 11.600 Kč na podporu Rozárky a Ládíka. Děkujeme! 😊


Koncert učitelů ZUŠ

Projekty - Vidět srdcem

24.6.2020 se uskutečnila benefiční akce s překvapením pro Ládíka, který dostal nový sportovní vozík – Benecykl z kterého měl obrovskou radost. Velké díky patří studentům a učitelům ze Základní umělecké školy v Litoměřicích, kteří iniciovali tuto krásnou akci a postarali se také o povedená hudební vystoupení. Prostě moc fajn středeční podvečer se skvělými lidmi. Díky této benefiční sbírce se podařilo vybrat 12.000 Kč na projekty Vidět srdcem. Děkujeme 😊


Milešovka 2020

Projekty - Vidět srdcem

30.5.2020 se uskutečnila první letošní benefiční akce Nadačního fondu BigMat CZ - Milešovka 2020 na podporu Rozárky a Ládíka a jejich projektů Vidět srdcem. Byla to krásná první benefiční akce, plná emocí, zábavy a skvělých lidiček, zapálených pro stejnou věc, pro pomoc druhým. Děkujeme všem zúčastněným, kteří nás a hlavně naše svěřence přišli podpořit svou účastí. Děkujeme 😊


Adventní naladění

Projekt - Adámkovy okamžiky

7.12.2019 proběhl v LOVO CAFÉ Lovoš koncert vánočních melodií spolu s vernisáží fotografií z benefičních akcí Nadačního fondu BigMat CZ. U této příležitosti byl Adámkovi předán šek na 358 000 Kč, které využije na nutné rehabilitační a zdravotní pomůcky.

LOVOSICE: NF BigMat bilancoval činnost při Vánočním naladění

LOVOSICE: NF BigMat bilancoval činnost při Vánočním naladění

Zveřejnil(a) Litoměřicko24.cz dne Pátek 13. prosince 2019

S Adámkem na Lovoš

Projekt - Adámkovy okamžiky

23.11.2019 proběhl benefiční výběh a výšlap na vrchol Lovoše na podporu Adámkových okamžiků. Společnými silami všech zúčastněných se podařilo třináctiletého Adámka donést až na vrchol Českého Středohoří.

LOVOSICE: Dalším z Adámkových okamžiků byl výstup na Lovoš

LOVOSICE: Dalším z Adámkových okamžiků byl výstup na Lovoš

Zveřejnil(a) Litoměřicko24.cz dne Pátek 29. listopadu 2019

Benefiční focení

Projekt - Adámkovy okamžiky

14.-27.10.2019 probíhala benefiční akce nazvaná Podzim plný fotek. Nadační fond BigMat CZ spolu se zachyťto.cz uspořádali benefiční focení portrétů, párů i rodin na podporu Adámkových okamžiků. Díky této krásné akci se nám podařilo vybrat částku 32 265 Kč.


Dětské parkurové závody – Židovice

Projekt - Adámkovy okamžiky

12.10.2019 prožil Adámek další krásný den s rodinou a naším nadačním týmem na dětském parkurovém závodě.


Strollering pro Adámka

Projekt - Adámkovy okamžiky

26.9.2019 proběhla v pardubickém parku Václava Havla benefiční akce Nadačního fondu BigMat CZ určená pro děti z mateřských škol. Za pomoci dobrovolníků z řad žáků ZŠ Terezín si mladí objevitelé užili zábavné odpoledne plné pohádkových bytostí a soutěží. Výtěžek 8 500 Kč ze vstupného a zakoupených moučníků putoval na Adámkovy okamžiky.


Házenkářský festival Lovosice

Projekt - Adámkovy okamžiky

7.9.2019 proběhla benefiční sbírka na házenkářském festivalu v Lovosicích na podporu Adámkových okamžiků. Adámek si tento festival užíval se svou rodinou a nadačním týmem. Pozdravil se s hráči před utkáním, rozehrál zápas a užil si atmosféru vítězství jeho oblíbeného týmu. Lovosičtí hráči pak předali Adámkovi šek na 39 900 Kč. Děkujeme!


Pohybová terapie

Projekt - Plošina pro Aničku

V srpnu 2019 Anička absolvovala čtrnáctidenní rehabilitační pobyt s pohybovou terapií Therasuit v ALKA o.p.s. Příbram. Děkujeme sestřičkám Míle a Janičce i milým asistentkám za skvělou péči o naší svěřenkyni 😊


Závody kočárků a handicap

Projekt - Plošina pro Aničku

01.05.2019 proběhly závody kočárků a handicap v Litoměřicích. Těší nás velká účast a úspěch tohoto sportovního dne.


Nová plošina

Projekt - Plošina pro Aničku

25.04.2019 - plošina pro Aničku je hotová! A my máme obrovskou radost, že jsme této sympatické slečně mohli pomoci zrealizovat novou plošinu, která jí pomáhá lépe zvládat každodenní povinnosti. Navíc se jí tak splnil její velký sen, vyrazit ven se svými kamarády bez pomoci druhých. Děkujeme všem dárcům, kteří Aničce pomohli! Její úsměv mluví za vše.


Litoměřická notička

Projekt - Plošina pro Aničku

04.04.2019 proběhl benefiční koncert Litoměřická notička. Při této příležitosti předal pan Baudler - předseda správní rady nadačního fondu BigMat CZ Aničce šek na 267 659 Kč. Tato částka byla vybrána díky štědrým darům všech dárců z uskutečněných benefičních akcí a nadační sbírky “plošina pro Aničku“. Děkujeme Vám!


Květiny pro Aničku

Projekt - Plošina pro Aničku

08.03.2019 proběhla při příležitosti MDŽ benefiční akce nazvaná Květiny pro Aničku, na které se podílelo Květinářství z pasáže v Litoměřicích. Výtěžek 5 000 Kč putoval na podporu projektu plošina pro Aničku.


Anička rozhodčím (Benefiční fotbal)

Projekt - Plošina pro Aničku

06.03.2019 si Anička vyzkoušela, jaké to je být rozhodčím fotbalového utkání. Úkolu se zhostila zodpovědně, rozdala dokonce i několik červených karet, ale hlavně si tento den pořádně užila. Děkujeme panu trenérovi Rusému za organizaci tohoto generačního souboje, který skončil 8:8. Velké díky samozřejmě patří také hráčům FK Litoměřicko a všem rodičům. Za výtěžek 16 000 Kč z tohoto sportovního dne mnohokrát děkujeme 😊


Hokejové utkání

Projekt - Plošina pro Aničku

18.02.2019 proběhla v aréně Kalich v Litoměřicích nadační sbírka, díky které bylo vybráno 18 700 Kč na podporu projektu Plošina pro Aničku. Anička se účastnila hokejového utkání: HC STADION Litoměřice vs. MOTOR České Budějovice se svou rodinou a s manželi Lucíí a Vratislavem Baudlerovými. Hokejové utkání si Anička velice užila a získala také nevšední zážitek díky možnosti vyzkoušet si vhazování úvodního puku na hrací plochu. Dále obdržela podepsaný dres od všech hráčů HC STADION Litoměřice, kterých je fanynkou.


Házená v Lovosicích

Projekt - Plošina pro Aničku

15.02.2019 se uskutečnila benefiční akce na podporu projektu plošina pro Aničku. Díky spolupráci s městem Lovosice jsme mohli uspořádat krásnou benefiční akci. Anička si užila atmosféru napínavého házenkářského utkání, vyzkoušela si hru s míčem a zahájila celé utkání mezi HK FCC Město Lovosice a Talent ROBSTAV M.A.T. Plzeň.


Lednový strollering

Projekt - Plošina pro Aničku

29. ledna 2019 proběhl na Střeleckém ostrově v Litoměřicích charitativní běh s kočárky na podporu projektu – Plošina pro Aničku, do kterého se zapojily rodiny s dětmi různých věkových kategorií. Organizátorkou tohoto běhu byla Lucie Baudlerová spolu s nadačním týmem a maminkami ze strolleringu.


Kontakt: Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
+420 776 777 867 info@nfbigmat.cz