BigMat pomáhá jižní Moravě

PŘÍBĚHY POMOCI > BigMat pomáhá jižní Moravě

BigMat pomáhá jižní Moravě

Přírodní katastrofa na jižní Moravě zasáhla i naše řady. Rodiny zaměstnanců a zákazníků našich stavebnin BigMat byly postiženy ničivým živlem, proto jsme se rozhodli prostřednictvím Nadačního fondu BigMat CZ pomoci těmto rodinám a přispět finančním darem na zajištění nedostatkových stavebních materiálů a pracovní síly na opravy zničených domů, abychom jim ulehčili zvládnout tuto těžkou situaci. Přidat se můžete i vy zasláním jakéhokoliv finančního daru.

Švirgovi

“Před týdnem se mě ptal syn Kryštof, co je to tornádo. Odpověděla jsem silný větrný vír, ale neboj se, to bývá jen v Americe…“ komentuje Jitka, maminka dvou dětí.

Pomozme společně této čtyřčlenné rodině z Hodonína opravit jejich milovaný domov, který potřebuje nutně novou střechu, okna a mnoho dalších nákladných oprav, aby se mohla vrátit domů.

"Budeme velice vděční za jakoukoliv Vaší pomoc. Náš dům potřebuje rozsáhlé opravy a již nyní je jasné, že to sami finančně nezvládneme." Švirgovi

Eva Kotásková

Paní Evě, zaměstnankyni našich stavebnin BigMat LHS Hodonín, která se chystá příští rok do důchodu, tornádo poničilo velkou část domu.

Rozbitá okna od cizí lodi, která nám přistála v obývacím pokoji jsou jen jednou z mnoha věcí, které potřebujeme opravit. Jelikož žiji s přítelem po těžké mrtvici s ochrnutou paží, peníze bych použila na zaplacení nutných oprav, které sami nezvládneme. Máme poničenou střechu, okna, garážová vrata, trámy, plot a mnoho dalšího. Srdečně Vám děkuji za jakoukoliv Vaší pomoc. Eva Kotásková

Děkujeme za Vaši štědrost!

Kontakt: Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice
+420 776 777 867 info@nfbigmat.cz